dawidjackiewicz

Polskie meble

wieszak do przedpokoju na ścianę www.cebulane.pl czym czyścić marmur

Jak przysłowie mówi cudze chwalicie, swego nie znacie podobnie jest w branży meblarskiej.

Zaopatrujemy się u zagranicznych producentów zamiast wspomagać nasz lokalny przemysł najgorsze w tym wszystkim nie jest to, że to robimy a to, że napędzamy chińską koniunkturę, która jeśli chodzi, o jakość pozostawia wiele do życzenia.

W Polsce mamy wiele fabryk, które produkują bardzo dobrej, jakości meble z długoletnią gwarancją dodatkowo gdybyśmy chcieli wymienić część mebli lub dokupić w tym samym kolorze z tej samej serii na pewno szybciej nam się to uda kupując lokalnie.

Idąc za trendem, ale też często kierując się ceną udajemy się do sklepów prawdziwych molochów, w których kupujemy meble rozłożone na małe części do samodzielnego montażu wówczas okazuje się, że nierzadko meble wyglądają jak ich imitacje i ciężko nam uwierzyć, że będą w stanie służyć tyle, co nasze poprzednie meble.

Tak naprawdę niezależnie czy meble od zagranicznych producentów są wytrzymałe, tanie czy drogie, powinniśmy wspomagać polski przemysł i rzemiosło tym bardziej, że pod każdym względem nie zostajemy w tyle za tymi „z Zachodu”.